VyberSi.net - Přátelé, seznámení, holky a kluci

seznámit se s holkou

možnosti CHCEŠ SE SEZNÁMIT? ANO / NE, další
Dívkaewelli, OFFLINE (tento měsíc)

http://www.vybersi.net/ewelli

osobní | postava | zájmy | partner | ostatní

51 let, 178 cm, Středočeský kraj

obyčejná baba

Seznámit se s holkou, ewelli
tak to jsem já!!
tak to jsem já!!

hodnocení foto

1 b. 2 b. 3 b. 4 b. 5 b. 6 b. 7 b. 8 b. 9 b. 10 b.

KOMENTÁŘE K FOTO


harrisonkeith174@gmail.com 21. listopadu 2017 - 12:54:33
Ahoj moje jméno je Harrison ze sjednoceného státu, narazil jsem na váš profil a jen jsem si myslel, že bych řekl, "hi. Doufám, že mi dáte šanci s vámi komunikovat a vědět o you.MY EMAIL JE ( harrison.keith13@yahoo.com ) MŮJ SKYPE ID IS ( harrison.keith89 ) ___________________________________________________________ Hi my name is Harrison from the united state,i came across your profile and just thought I'd say, "hi.I hope you'll give me a chance to communicate with you and know about you.MY EMAIL IS ( harrison.keith13@yahoo.com) MY SKYPE ID IS ( harrison.keith89 )
borhojko 17. září 2014 - 20:21:33
Pekny profil !:)
DinoMc 19. května 2013 - 18:28:41
Ahoj!!!!!!Tak hezky se na mne z fotky usmivas, ze pri pohledu na Tebe rozzari se i mne srdce tak, jak jiz dlouho nebylo. Tak hezky vyplneny profil mas, ze ma duse radosti vyskocit z tela muze mi... Rad poznal bych Te vice, treba pri spolecné veceri, kde povedet vice mohli bychom si a treba zjistime, ze mame hodne spolecného, abychom spolecnou cestou mohli kracet jsme po cely nas zivot a splni se nam to, po cem touzime... Sam sebe jsem jiz nasel, ale stale hledam partnerku, ktera by jiz chtela budovat vse spolecne. Moc rad udelam z Tebe stastnou slecnu, ktera bude to nej nejen ve svém, ale i v mém zivote. Treba spolu najdeme spolecnou lasku se vsim vsudy, co bychom chteli. Tesim se na odpoved.
0 - 3 z 3

Chcete k fotce něco říct? Přihlašte se v levém menu nebo se zaregistrujte. Tento krok je nutný, abychom zabránili komentování spamerům.

REKLAMA | INFORMACE | FAQ | PRAVIDLA

Design by .di .es .el (2004 - 2017) © všechna práva vyhrazena