VyberSi.net - Přátelé, seznámení, holky a kluci

seznámit se s klukem

možnosti CHCEŠ SE SEZNÁMIT? ANO / NE, další
Mužjisacz, OFFLINE (tento měsíc)

http://www.vybersi.net/jisacz

osobní | postava | zájmy | partner | ostatní

41 let, 181 cm, Hlavní město Praha - Praha 3

Kdyby sem zavítala jedna ezo Tero ero..., prostě dívčina pro trávení volného času a klidně nejen to. Jsem nevidomý očima, nikoli tedy prostřednictvím three nouhau, a konkrétně mám v plánu zúčastnit se semináře v Praze s Petrem Chobotem ve dnech 28-29.10 (víkend). No, a rád bych měl zajištěné pohlídání třetí nohy (bílé hole samozřejmě), aby prostě omylem nepřilehla inam, aby se nemr...casila (pardon), jak holub na báni, aby z karimatkou neležela na nevhodné, obrazně řečeno, pláni apod.. Srdečně děkuju - ujuju.

Seznámit se s klukem, jisacz
Dovolená - Podhájska 2012.
Dovolená - Podhájska 2012.

hodnocení foto

1 b. 2 b. 3 b. 4 b. 5 b. 6 b. 7 b. 8 b. 9 b. 10 b.

KOMENTÁŘE K FOTO


jessicalove11 16. listopadu 2017 - 22:16:40
Hi. it's my pleasure meeting you. My name is Jessica Meir I am US military officer. I will like to get acquainted with you. I am romantic and fun to be with. I read your profile and I really wish to indicate my interest to you. I'm looking for genuine and meaningful intimate relationships with love, passion and romance. Please I'll be glad if you send me an email at my private email address(jessicalove2015@aol.com) I will send you my pictures and tell you more about myself and my future plans. Lots of love as i hope to hear from you soon. jessicalove2015@aol.com Jessica Meir
0 - 1 z 1

Chcete k fotce něco říct? Přihlašte se v levém menu nebo se zaregistrujte. Tento krok je nutný, abychom zabránili komentování spamerům.

REKLAMA | INFORMACE | FAQ | PRAVIDLA

Design by .di .es .el (2004 - 2017) © všechna práva vyhrazena