VyberSi.net - Přátelé, seznámení, holky a kluci

seznámit se s klukem

možnosti CHCEŠ SE SEZNÁMIT? ANO / NE, další
Mužbartlll, OFFLINE (tento měsíc)

http://www.vybersi.net/bartlll

osobní | postava | zájmy | partner | ostatní

39 let, 181 cm, Vysočina kraj

Seznámit se s klukem, bartlllhodnocení foto

1 b. 2 b. 3 b. 4 b. 5 b. 6 b. 7 b. 8 b. 9 b. 10 b.

KOMENTÁŘE K FOTO


peloves 18. ledna 2018 - 10:03:15
(mariabrooks0077@gmail.com) Dobrý den, nový přítel, můžeme být přátelé a partneři? Miluju profil ur, Jsem paní Maria Annová Mám zvláštní důvod, abychom vás kontaktovali, a proto bych chtěl odpovědět přímo na mou e-mailovou adresu zde (mariabrooks0077@gmail.com), mohu vám říct všechno o sobě a důvod, proč vás budeme kontaktovat a také posílat své obrázky vy. Paní Maria Ann PROSÍM NEPOSKYTUJTE EMAIL ME ZDE (mariabrooks0077@gmail.com) PRO ŠETŘENÍ.
nicegirl4u 23. června 2010 - 19:38:02
Ja som Vás kontaktovať pomocou prekladateľa Google. Dokážem písať v angličtine, ak budete hovoriť po anglicky. Dobrý deň, milí, Váš vek, rasu a rodinného stavu sú faktory, ktoré nemajú písať. Som jeden dievča, ja potrebujem niekoho na liečbu mi ako dáma. Hovoríš ako muž mojich snov na váš profil dnes a to znie dobre, a tak som kontaktoval vás vzťahy. Mám preferencie, a ja si nemyslím, že je nevyhnutné, aby láska má byť oddelené podľa veku. Všetky ženy majú muža svojho sna. Ospravedlňujeme sa môj profil nie je dostačujúca, ale povie vám viac o mne a mojej fotky, ak si nájdete čas mi napísať e-mailom (mirabelernest22@yahoo.com) starostlivosť vedieť. S pozdravom sladké srdce Ernest Mirabel. Uistite sa prosím, napísať priamo na môj schránky OK.
0 - 2 z 2

Chcete k fotce něco říct? Přihlašte se v levém menu nebo se zaregistrujte. Tento krok je nutný, abychom zabránili komentování spamerům.

REKLAMA | INFORMACE | FAQ | PRAVIDLA

Design by .di .es .el (2004 - 2018) © všechna práva vyhrazena