VyberSi.net - Přátelé, seznámení, holky a kluci

seznámit se s klukem

možnosti CHCEŠ SE SEZNÁMIT? ANO / NE, další
Mužzobr40, OFFLINE (tento měsíc)

http://www.vybersi.net/zobr40

osobní | postava | zájmy | partner | ostatní

44 let, 172 cm, Jihomoravský kraj - Hodonín

Ahoj hezký sobotní den milá neznámá:). Jsem Zdeněk 43/172 z Hodonína,romantik,zajištěný,nekuřák, abstinent, vystudoval jsem střední zdrav.školu obor ošetřovatelství, ta práce mě baví a naplňuje:).Není pro mě důležitý vzhled,věk ani vzdálenost,ale hodnoty jako vzájemná úcta,tolerance,opora,důvěra, věrnost,upřímnost. Rád cestuji,čtu,vařím,chodím do přírody,společnosti,kina,divadla, po památkách:). Mám rád zvířata, děti,hudbu, sport. Jestli se mi to povedlo a aspoň trochu jsem tě zaujal a chtěla bys, tak bych tě moc rád poznal a seznámil se s tebou.

Seznámit se s klukem, zobr40

hodnocení foto

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

KOMENTÁŘE K FOTO


jessicalove11 16. listopadu 2017 - 22:15:15
Hi. it's my pleasure meeting you. My name is Jessica Meir I am US military officer. I will like to get acquainted with you. I am romantic and fun to be with. I read your profile and I really wish to indicate my interest to you. I'm looking for genuine and meaningful intimate relationships with love, passion and romance. Please I'll be glad if you send me an email at my private email address(jessicalove2015@aol.com) I will send you my pictures and tell you more about myself and my future plans. Lots of love as i hope to hear from you soon. jessicalove2015@aol.com Jessica Meir
0 - 1 z 1

Chcete k fotce něco říct? Přihlašte se v levém menu nebo se zaregistrujte. Tento krok je nutný, abychom zabránili komentování spamerům.

REKLAMA | INFORMACE | FAQ | PRAVIDLA

Design by .di .es .el (2004 - 2017) © všechna práva vyhrazena