VyberSi.net - Přátelé, seznámení, holky a kluci

seznámit se s holkou

možnosti CHCEŠ SE SEZNÁMIT? ANO / NE, další
DívkaWerunkaa, OFFLINE (tento měsíc)

http://www.vybersi.net/Werunkaa

osobní | postava | zájmy | partner | ostatní

29 let, 160 cm, Středočeský kraj

Jsem takový střeštěný blázínek tak se hlavně nelekejte

Seznámit se s holkou, Werunkaa
taková sem já
taková sem já [SMILE2]

hodnocení foto

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

KOMENTÁŘE K FOTO


DinoMc 19. května 2013 - 18:31:04
Ahoj!!!!!!Tak hezky se na mne z fotky usmivas, ze pri pohledu na Tebe rozzari se i mne srdce tak, jak jiz dlouho nebylo. Tak hezky vyplneny profil mas, ze ma duse radosti vyskocit z tela muze mi... Rad poznal bych Te vice, treba pri spolecné veceri, kde povedet vice mohli bychom si a treba zjistime, ze mame hodne spolecného, abychom spolecnou cestou mohli kracet jsme po cely nas zivot a splni se nam to, po cem touzime... Sam sebe jsem jiz nasel, ale stale hledam partnerku, ktera by jiz chtela budovat vse spolecne. Moc rad udelam z Tebe stastnou slecnu, ktera bude to nej nejen ve svém, ale i v mém zivote. Treba spolu najdeme spolecnou lasku se vsim vsudy, co bychom chteli. Tesim se na odpoved.
sweetfaith1 6. února 2010 - 11:57:43
Dobrý den Vážení, Mé jméno je slečna víru, viděl jsem váš profil na webu a já vás zajímá, a bytí přátelsky s vámi (faithbiate23@yahoo.com) je můj soukromý e-mail adresa. Rád bych, abyste mě kontaktovat zpět tak, aby znáte lepší a já pošlu foto na vás. Těším se na Vás, S pozdravem in love víra ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, Hello Dear, My name is Miss faith, I saw your profile at the site and I'm interested in knowing you and being friendly with you (faithbiate23@yahoo.com) is my private email address. I would like you to contact me back so that you know me better and I send my photo to you. I look forward to hearing from you, Sincerely in love faith
0 - 2 z 2

Chcete k fotce něco říct? Přihlašte se v levém menu nebo se zaregistrujte. Tento krok je nutný, abychom zabránili komentování spamerům.

REKLAMA | INFORMACE | FAQ | PRAVIDLA

Design by .di .es .el (2004 - 2018) © všechna práva vyhrazena